#14 TINA PENXOVÁ: "Málo ľudí zaujíma, či dýchajú zdravo"
51:38

#14 TINA PENXOVÁ: "Málo ľudí zaujíma, či dýchajú zdravo"

14.02.2021

Tina Penxová je uchyláčka na dýchanie a je zakladateľkou platformy www.zdravedychanie.sk. Aký je rozdiel medzi dobrým a zlým dýchaním, prečo pred výkonom zívame, v čom si pri Wim Hofovi treba dávať pozor, dýchať nosom alebo ústami? Vypočuj si vzdušný podcast o dýchaní a nauč sa zopár trikov, ktoré ti možno zmenia život.

/////

INFO:

FB:@Tina Penxová,  IG:@nadychni_sa_zivota, WEB:www.zdravedychanie.sk

KNIHY:
Danny Penman - Umnění Dýchat, Inna Segal - Čo Vám hovorí Vaše telo

Podcast VERBÁLNY TANEC je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Otec Mirec
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.