#4 HANKA ŠVEHLOVÁ: " Súťaženie je motivačný prvok "
46:10

#4 HANKA ŠVEHLOVÁ: " Súťaženie je motivačný prvok "

05.07.2020

Čo je to SZTŠ a IDO? Aký je medzi tým rozdiel?  Kto sa postará o breakovú kvalifikáciu na Olympijádu? Aké sú výhody a nevýhody súťaženia v tanci? Odpovede na tieto otázky, ale aj na mnohé iné, zodpovie Hanka Švehlová - členka rady Slovenského Zväzu Tanečného Športu, predsedníčka sekcie IDO a človek angažovaný v tanečných organizáciách a v tanci ako takom. Veď počúvajte :)

/////

INFO:

FB:@Hanka Švehlová, IG: @hanka.svehlova /

FANPAGES:FB:@szts.sk, @stodido, IG:@slovakia_dancers /

www.szts.sk

Podcast VERBÁLNY TANEC je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Otec Mirec
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.