#7 FREDY AYISI: "Tanec som miloval naivne"
51:59

#7 FREDY AYISI: "Tanec som miloval naivne"

20.09.2020

Tento diel podcastu je nezostrihaná verzia rozhovoru s legendou a krstným otcom slovenského streetdance Fredy Ayisim, ktorá vyšla v skrátenej forme ako videorozhovor pod názvom Dišputy Otca Mirca. Video nájdeš na www.redbull.sk/disputy. Ako prišiel streetdance na Slovensko? Kto vymyslel názov Gumení Chlapci, prečo zanikli a kvôli čomu skončil Fredy s tancovaním? Ako sa podarilo presadiť do telky projekt Miliónový Tanec? To všetko a omnoho viac sa dozvieš, ak si vypočuješ tento podcast. Let's go :)

/////

INFO:

FREDY - @fredyayisi, @Fredy Ayisi /

FANPAGES - @ayisiyogacenter, #gumenichlapci, @jarobekr, @makohindy, @ivoladizinsky, @BranoAstalos /

DIŠputy OTCA MIRCA - www.redbull.sk/disputy

Podcast VERBÁLNY TANEC je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Otec Mirec
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.