#10 MONIKA PRIKKELOVÁ: "Teraz sme dostali šancu vrátiť sa k otázke "prečo vlastne tancuješ?" "
54:45

#10 MONIKA PRIKKELOVÁ: "Teraz sme dostali šancu vrátiť sa k otázke "prečo vlastne tancuješ?" "

01.01.2021

Monika je mama tanečného štýlu Vogue na Slovensku. Je to šéfka a zakladateľka tanečnej agentúry Mondance, je to svetová tanečníčka a má veľa skúseností, o ktoré sa chce deliť. Nebojí sa rozprávať o citlivých témach a v tomto podcaste prezradila, prečo si myslí že nedostala grant FPU, čo sa deje s jej biznisom v týchto časoch, ako zarába a ako sa stará o svoje telo ale aj zopár Instagramových trikov. Veď počúvaj...


/////  

INFO:

FB - Monika Prikkelova , IG - monnush, WEB - mondance.sk

Podcast VERBÁLNY TANEC je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Otec Mirec
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.