#11 KRISTÍNA TUKAN: “Rada si predstavujem smrť”
59:58

#11 KRISTÍNA TUKAN: “Rada si predstavujem smrť”

23.01.2021

Kika Tukan je tanečníčka, začínajúca herečka, vyštudovaná psychologička a špekulantka, ktorá berie život ako výzvu. Je otvorená, dúfa že je úprimná, chce byť slávna oscarová herečka a je smutná, že som sa pri nej nerozplakal. V tomto podcaste sa dozvieš kopec tipov na cvičenie (fyzické aj psychické), ale aj veľa zaujímavých prístupov k pohybu a životu. Nech sa ti dobre počúva.

/////

INFO:

FB:Kristína Tukan , IG:kristinatukan, WEB:kristinatukan.com
Cvičenie FB:Tomáš Fero, PODCAST:The Tim Ferriss Show

Podcast VERBÁLNY TANEC je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Otec Mirec
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.