#13 MIŇO KEREŠ: "Naši klienti boli prvá liga"
52:55

#13 MIŇO KEREŠ: "Naši klienti boli prvá liga"

07.02.2021

Miňo Kereš sa posledné roky výrazne špára v televíznom showbiznise a stojí za zoskupeniami The Pastels či Ladylicious, ale aj za prvým slovenským tanečným filmom Backstage. Ako hodnotí 10 rokov The Pastels na scéne, ako vníma televízny premysel, prečo bola show Zlatá Maska prepadák, ako to naozaj bolo s tanečnou show Move Up ale aj o psychológovi a sprchovaní. O tom všetkom sa budeme rozprávať v tomto podcaste. Veď počúvaj...


/////

INFO:

FB: Miňo Kereš , IG: minokeres

Podcast VERBÁLNY TANEC je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Otec Mirec
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.