#6 DŽONALD: "Call Out s Minibojom bola skúška mentality"
45:35

#6 DŽONALD: "Call Out s Minibojom bola skúška mentality"

14.08.2020

Janko Minárik aka Džonald je pohybovo extrémne zdatný jedinec. Nepoznám nikoho, kto dokáže skočiť salto na toľko spôsobov ako on. Džonald premýšľa nad svojím telo, pohybom, nad psychikou a kadečím iným. Čo v tanci považuje za dôležité? Čo cítil pri CALL OUT battle s Minibojom? Kto sú prototypy lokálnych battlerov? Ako prepája parkour s tancom? To všetko a ešte trošku viac nájdeš v tomto podcaste. Veď počúvaj :) 

/////

INFO:

DžONALD - IG:@monsieurdzonald, FB:@McDžonald, YT:PánJán/
BORNTOTRICK - IG:@borntotrick, FB:@borntotrick/
SEBKO DRATVA - IG:@bastian_dratva, FB:@dratvis/


Podcast VERBÁLNY TANEC je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Otec Mirec
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.