#21 MARTIN BOSÝ: “V momente, keď odstrániš formu a meno, zostane ti zážitok”
01:05:48

#21 MARTIN BOSÝ: “V momente, keď odstrániš formu a meno, zostane ti zážitok”

11.04.2021

Martin je biológ a atlét. Pomáha ľuďom porozumieť ich unikátnej kompozícii cez edukáciu o ich vlastnej biológii a cez fyzickú prax. Zameriava sa na princípy, ktoré stoja za dizajnom náhšo tela a formujú naše fungovanie. Premýšľali ste niekedy nad tým, ako by ste sa správali k svojmu telu, ak by ste si boli istí, že budete žiť 100 rokov? Keď trénujete, chcete výsledok čo najskôr alebo si doprajete čas a stačí keď budete najlepší o 20 rokov? V tomto podcaste ťa čaká veľmi výživné mudrovanie. Veď počúvaj...

/////

INFO:

FB:@Martin Bosy, IG:@martin.bosy, WEB:www.martinbosy.com
KNIHA:What Is Health?

Podcast VERBÁLNY TANEC je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Otec Mirec
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.