#3 Juraj Majtán • Veda je spoločná hra
33:41

#3 Juraj Majtán • Veda je spoločná hra

05.10.2020

Máte radi med? Predstavujeme vám vedca a včelára v jednom, ktorý o ňom vie naozaj veľa. Dr. Juraj Majtán z Ústavu molekulárnej biológie SAV založil Medové laboratórium v ktorom sa testuje kvalita a antibakteriálny potenciál medu. Dozviete sa aj to, ako chutí najdrahší med na svete aj to, ako môže med pomôcť pri liečbe otvorených rán. 

Podcast Vedecký podcast SAV je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.