#7 Pavel Šuška • O suburbanizácií zďaleka nebolo povedané všetko
38:04

#7 Pavel Šuška • O suburbanizácií zďaleka nebolo povedané všetko

07.12.2020

Vypočujte si náš najnovší podcast o bývaní, sťahovaní sa a kvalite života v meste a na vidieku. Naším hosťom bol Pavel Šuška z Geografického ústavu SAV, ktorý skúma premeny mestského prostredia a je spoluautorom knihy Suburbanizácia. Ako sa mení zázemie Bratislavy?

Priblíži, ako boli zbierané dáta pre výskum tohto fenoménu, vysvetlí, ako v minulosti prebiehala suburbanizácia v USA a ako vyzerá v okolí nášho hlavného mesta dnes. Dozviete sa aj to, kam chce so svojimi kolegami výskum suburbanizácie posunúť a prečo v prípade potreby neváha vyjadriť svoj občiansky postoj.

Prajeme príjemné počúvanie.

Podcast Vedecký podcast SAV je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.