#11 Barbara Lášticová • Robiť výskum s praktickým dopadom je pre mňa dôležité
38:36

#11 Barbara Lášticová • Robiť výskum s praktickým dopadom je pre mňa dôležité

05.02.2021

Vypočujte si 11. epizódu Vedeckého podcastu SAV. Priestor v nej tentokrát dostali spoločenské vedy. Pozvanie prijala riaditeľka Ústavu výskumu sociálnej komunikácie SAV Barbara Lášticová.

S podcaste povie viac o postojoch a predsudkoch obyvateľov Európy voči Rómom, o hodnotách, ktoré si Slováci začali najviac vážiť počas pandémie a vysvetlí aj to, ako môže Harry Potter pomocť pri zmierňovaní predsudkov v školskom prostredí.

V čase lockdownov a rôznych pandemických opatrení sme túto epizódu nahrali na diaľku, preto prosíme, ospravedňte zmenenú kvalitu zvuku.

Prajeme príjemné počúvanie :)

Podcast Vedecký podcast SAV je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.