#2 Ivana Taranenková • Spoločnosť asi nezmením, ale môžem ju kultivovať
38:16

#2 Ivana Taranenková • Spoločnosť asi nezmením, ale môžem ju kultivovať

20.09.2020

Zoznámte sa s literárnou vedkyňou a riaditeľkou Ústavu slovenskej literatúry SAV, dr. Ivanou Taranenkovou.  Prezradí, v čom spočíva práca literárnej vedkyne, ktoré slovenské literárne dielo považuje za najsilnejšie, kde sú podľa nej najlepšie kníhkupectvá a aj to, aké to je žiť na pomedzí niekoľkých kultúr. Príjemné počúvanie :) 

Podcast Vedecký podcast SAV je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.