Môže prostredie ovplyvniť naše gény? (17.4.2021 10:30)
05:41
Podcast: VAT

Môže prostredie ovplyvniť naše gény? (17.4.2021 10:30)

17.04.2021
Ukážeme jazero v Turecku, ktoré sa podľa NASA najviac podobá kráteru Jezero na Marse, pri ktorom sa nachádza robotický vozík Perseverance. Uvidíte prvú súkromnú anténu na komunikáciu v kozme. Na Slovensku zistíme, ako naše gény ovplyvňuje prostredie v ktorom žijeme a stravovanie.

Podcast VAT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.