Keď sa bunky zbláznia (15.5.2021 10:30)
06:11
Podcast: VAT

Keď sa bunky zbláznia (15.5.2021 10:30)

15.05.2021
V Číne ukážeme netradičnú fabriku, kde recyklujú staré stromy a vyrábajú z nich nábytok. Predstavíme projekt veľkokapacitnej vesmírnej lode, ktorá by mala voziť turistov do vesmíru. Na Slovensku zistíme, prečo sa niektoré bunky v našom tele zbláznia a aký to má vplyv na naše zdravie.

Podcast VAT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.