Kontrola toxických vodných plôch (24.4.2021 10:00)
07:38
Podcast: VAT

Kontrola toxických vodných plôch (24.4.2021 10:00)

24.04.2021
Fínskym vedcom sa podarilo zistiť, ako by dokázal človek prežiť iba zo vzduchu. My Vám recept samozrejme ponúkneme. Okrem toho predstavíme ekologické slamky z buriny a na Slovensku špeciálny katamarán na zisťovanie toxicity vo vode.

Podcast VAT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.