VAT (18.4.2020 10:25)
05:40
Podcast: VAT

VAT (18.4.2020 10:25)

18.04.2020
Predstavíme nový spôsob dopravy v ekonomickej triede na dlhých letoch. Vraj bude vyzerať ako ležadlové vozne vo vlakoch. Ukážeme, ako si doma vytlačiť mäso na 3D tlačiarni. Na Slovensku si pozrieme nové materiály v bezpečnostných dverách.

Podcast VAT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.