9. diel podcastu Váš HLAS - podcast strany HLAS - sociálna demokracia
15:59
Podcast: Váš HLAS

9. diel podcastu Váš HLAS - podcast strany HLAS - sociálna demokracia

14.05.2021
Dovolenky sa blížia, ale vláda spíBlíži sa čas dovoleniek. Ľudia sa chcú nadýchnuť, ale vláda opäť zlyháva a eriešenia sú v nedohľadne. Európa a naši susedia sú na míle pred nami. Peter Kmec, poslanec a expert pre zahraničnú politiku vám vysvetlí, na čo sa pripraviť ak chcete vycestovať a oddýchnuť si.

Podcast Váš HLAS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.