Valentína Sedileková: Stratiť a znovu nájsť chuť žiť
01:14:28

Valentína Sedileková: Stratiť a znovu nájsť chuť žiť

12.06.2019

Valentína Sedileková má 18 rokov. Je to pôvabné a milé dievča v rozpuku mladosti a života. To, že má za sebou obdobie, kedy nechcela žiť, by ste nepovedali ani náhodou.

Anorexia je choroba, ktorá človeka neničí len fyzicky. Predovšetkým ho nivočí duševne, zvnútra. Ako Valentína hovorí, na fyzickú bolesť existujú lieky, na bolesť duše nie. 

Dnešné rozprávanie V ženskom rode o poruchách prijímania potravy otvára osobný príbeh dievčaťa, ktoré sa vrátilo do života aj preto, aby dodalo chuť žiť iným.

Podcast V ženskom rode je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.