Jana Shemesh: Aby sa naše dcéry ničoho nebáli
44:47

Jana Shemesh: Aby sa naše dcéry ničoho nebáli

09.01.2019

Novinárka a spisovateľka Jana Shemesh síce miluje zahraničnú politiku, ale aj kvôli svojej malej dcére sa začala venovať písaniu o ženách a ich postavení a vzťahoch v rodine a spoločnosti. 

Spolu sa rozprávame o tom, prečo je pre ženu dôležitá jej mama, o tom, ako vychovávať dcéry, ale aj o tom, ako je pre vážne chorých ľudí dôležitý rešpekt okolia, súcit a akceptácia ich vlastných rozhodnutí a telesnej integrity.

(Poznámka: Rozhovor sme nahrávali s použitím moderných technológií, nakoľko Jana žije aj s rodinou v Izraeli, preto je zvuk v niektorých miestach jemne skreslený.)

Podcast V ženskom rode je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.