Iveta Radičová: Doprajme zaslúžený úspech aj žene
01:13:53

Iveta Radičová: Doprajme zaslúžený úspech aj žene

20.03.2019

Iveta Radičová je vysokoškolská profesorka sociológie. Napriek tomu je asi najviac známa ako prvá premiérka v slovenskej histórii. 

V marci 2009 neuspela v prezidentských voľbách, v 2.kole ich prehrala s Ivanom Gašparovičom. Kam sme sa za tých 10 rokov medzi jej kandidatúrou a kandidatúrou Zuzany Čaputovej, ktorá má šancu stať sa prvou slovenskou prezidentkou, posunuli?  

V tomto diele V ženskom rode sme sa rozprávali o jej príbehu, o strategickom myslení žien, a aj o schopnosti podporiť zaslúžený úspech iných. 

Podcast V ženskom rode je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.