Martina Boor: Človek má domov v srdci
29:30

Martina Boor: Človek má domov v srdci

03.10.2018

Ako sa cíti človek dlhodobo žijúci mimo domoviny? Čo to znamená "byť odbojný"? Ako vychovávať synov tak, aby z nich boli "normálni" muži? 

Rozhovor s Martinou Boor, marketingovou expertkou, milovníčkou koní a organizátorkou svetových jazdeckých podujatí, ktorá žije na Novom Zélande, napríklad aj o tom, že vždy viac ľutujeme veci, ktoré sme nespravili, ako veci, ktoré sme spravili. A tiež, že v živote by sme sa mali správať na úrovni špičkového 5-hviezdičkového hotela.

(Poznámka: explicitné slovo je v rozhovore použité ako terminus technicus.)

Podcast V ženskom rode je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.