Oľga Shaw: Pomáhame ľuďom vymaniť sa z chudoby
35:15

Oľga Shaw: Pomáhame ľuďom vymaniť sa z chudoby

10.10.2018

Dnešný diel V ženskom rode je venovaný silným témam: súcitnosti, vľúdnosti, ľudskej dôstojnosti, odvahe, iniciatíve a zodpovednosti.

Oľga Shaw, programová manažérka a zástupkyňa riaditeľa občianskeho združenia Cesta von rozpráva o tom, aké ťažké je vymaniť sa z chudoby a zúfalstva, ak sa človek narodí bez rovnakých šancí, aké majú ostatní. 

Pomáhať a meniť veci k lepšiemu nemusíme iba v Sudáne, Sýrii alebo Libanone. Počúvajte, ako sa žije u nás na Slovensku. A myslite na to, že na robenie dobra stačí v prvom rade ukázať iným ľuďom, že nám na nich záleží. 

Podcast V ženskom rode je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.