Táňa Sedláková: Starneme plynutím v čase
52:15

Táňa Sedláková: Starneme plynutím v čase

13.02.2019

Sociálna psychologička Táňa Sedláková sa téme starnutia venuje akademicky na Masarykovej univerzite v Brne, ale aj v praxi. Snaží sa o budovanie komunít, ktoré si cenia medzigeneračný dialóg a povzbudzujú ľudí k tomu, aby sa spolu rozprávali a zaujímali sa jeden o druhého - bez ohľadu na vek.

Pretože základom zdravej, demokratickej spoločnosti je úcta, vzájomnosť, tolerancia, inklúzia a načúvanie jeden druhému. Len tak budeme môcť žiť v krajine, ktorá bude slušným Slovenskom. 

 

 

Podcast V ženskom rode je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.