Zuzana Szatmáry: Žena s vystuženou dušou
01:04:08

Zuzana Szatmáry: Žena s vystuženou dušou

15.05.2019

Publicistka, novinárka, poetka a riaditeľka Nadácie Charty 77 Zuzana Szatmáry je dcérou známeho slovenského spisovateľa, komunistu a neskôr disidenta komunistického režimu Juraja Špitzera a slovenskej herečky Dalmy Špitzerovej. Obaja jej rodičia prežili Holokaust a boli aj priamymi účastníkmi Slovenského národného povstania. 

Dnešné rozprávanie V ženskom rode bude verím inšpiráciou k premýšľaniu o tom, aká veľmi dôležitá je ľudská skúsenosť a empatia, ktorú prostredníctvom nej vieme prejaviť iným.

Podcast V ženskom rode je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.