Zuzana Šebíková: Keď sa rodí ľudský život
39:22

Zuzana Šebíková: Keď sa rodí ľudský život

21.11.2018

Lekárka Zuzana Šebíková vždy túžila stať sa gynekologičkou a pôrodníčkou. Azda aj vďaka rodinnej histórii sa - obdarená odvahou a zvedavosťou - stala aj Lekárkou bez hraníc. Pôsobila napríklad v Sierre Leone, Kongu, Burundi, či Afganistane. 

Spolu sme sa rozprávali o jej misiách, ale aj o tom, o čom sa mnohé ženy na Slovensku hanbia rozprávať - o popôrodných komplikáciách, gynekologických problémoch, o prevencii, domácich pôrodoch, ale napríklad aj o povýšeneckom správaní niektorých lekárov. 

Podcast V ženskom rode je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.