Zora Jaurová: Naším domovom je bezpečná a kultúrna Európa
59:56

Zora Jaurová: Naším domovom je bezpečná a kultúrna Európa

22.05.2019

V dnešnom diele V ženskom rode producentka a dramaturgička Zora Jaurová rozpráva o kultúre, kultivovanosti, Európe a európanstve. 

Posledné roky, aj v súvislosti s britskými snahami o vystúpenie z Európskej únie, sa únia samotná ocitla pod veľkým tlakom. Populistickí politici už dlhší čas celý európsky projekt degradujú na „diktát Bruselu“. Európa je však dlhodobo bezpečný, kultivovaný a kultúrny priestor, kde žijeme v dostatku, zdraví a mieri. Je len na nás a našich múdrych volebných rozhodnutiach, aby sme si tento náš bezpečný domov udržali aj naďalej.

Nezabudnite dať svoj hlas v Eurovoľbách poslancom, ktorí chcú Európu udržať spojenú, spolupracujúcu a mierovú. Už budúcu sobotu, 25.mája. Poďte voliť!

Podcast V ženskom rode je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.