Petra Kotuliaková: O ženách a dievčatách v IT
01:00:37

Petra Kotuliaková: O ženách a dievčatách v IT

24.04.2019

Petra Kotuliaková sa venuje podpore vzdelávania a profesionálneho pôsobenia dievčat a žien v oblasti IT a digitálnych technológií. Je koordinátorkou projektu Aj Ty v IT, ktorý je určený dievčatám stredných a základných škôl.

Dnešný diel V ženskom rode je určený nielen mamám, otcom, či pedagógom dievčat, aby ich vedeli podporiť v odvahe venovať sa štúdiu informačných technológií.  Osobne by som chcela osloviť a povzbudiť aj ženy, ktoré zvažujú prípadnú zmenu kariéry. Počúvajte, ak chcete vedieť, ako sa to dá.

Podcast V ženskom rode je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.