V redakcii

V redakcii

Autor: Denník N
Rozhovory Denníka N

Podcast V redakcii je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (74 epizód)

28:10
  
pred 15 hodinami

Egyptologička: Čím viac hrobiek nájdeme, tým je výskum dôležitejší

Slovenskí archeológovia momentálne zbierajú peniaze na svoj výskum v delte Nílu, kde objavujú vojenskú pevnosť z obdobia neskorej Novej ríše, z obdobia panovníkov ako Ramzes II. a Ramzes III.  Egypt ešte vôbec nie je prebádaný, hovorí v rozhovore s Luciou Osvaldovou egyptologička Veronika Verešová z...
31:58
  
pred 1 dňom

Marcinková zo Za ľudí: V politike so ženami nerátajú

Igorovi Matovičovi som na začiatku veľmi fandila, teraz som sklamaná, hovorí v rozhovore s Monikou Tódovou poslankyňa Za ľudí Vladimíra Marcinková. Ide o jej prvé volebné obdobie v parlamente. "Čakala som, že politika bude vyššia liga," hovorí poslankyňa, ktorá zatiaľ zostáva v Za ľudí a chce, aby s...
35:50
  
pred 2 dňami

Procházka: Čakám, že Ústavný súd referendum nepustí

Bývalý politik a ústavný právnik si myslí, že sudcovia Ústavného súdu zastavia referendum o predčasných voľbách. Ak to urobia, politici ani verejnosť by nemali viniť prezidentku, hovorí Radoslav Procházka v rozhovore s reportérom Dušanom Mikušovičom. 
50:01
  
15.06.2021

Šeliga: Mám záujem byť predsedom Za ľudí

Pnutie v strane prekoná len snem, po ňom by sme mali začať hovoriť o spájaní so Spolu či Progresívnym Slovenskom, hovorí podpredseda Za ľudí Juraj Šeliga v rozhovore s reportérom Dušan Mikušovičom. 
40:55
  
14.06.2021

Prokurátor Šúrek: Kuciak nie je prípad ako každý iný

"To penzum dôkazov, ktoré bolo zhromaždené, ich vzájomné dopĺňanie sa, nám vytvorilo dostatočnú mozaiku k tomu, aby obžaloba stála na pevných nohách. Stojím za ňou a dúfam, že to odvolací súd prehodnotí a bude daná možnosť niektoré dôkazy zopakovať a niektoré doposiaľ nevykonané dôkazy vykonať." Mon...
35:04
  
11.06.2021

Kovačič Hanzelová, Gehrerová: Prípad Herák

S novinárkami Zuzanou Kovačič Hanzelovou a Riou Gehrerovou, ktoré sa venujú témam sexuálneho násilia a zneužívania, sa o prípade obvineného poslanca Jána Heráka rozprávala Monika Tódová. Heráka obviňujú tri ženy, že ich v tábore sexuálne obťažoval alebo zneužil, poslanec vinu odmieta a vzdal sa mand...
30:13
  
04.06.2021

Pataj, Gális: Za ľudí bez ľudí

Komentátori Denníka N Roman Pataj a Tomáš Gális hodnotia rozpad strany Za ľudí, situáciu v koalícii, aj avizované odvolávanie ministra vnútra Romana Mikulca. Rozprávala sa s nimi Monika Tódová.   
36:25
  
03.06.2021

Krpelan zo Za ľudí: Kisku by som do SIS nepustil

Ako bude teraz fungovať strana Za ľudí, ako dlho vydrží táto vláda a aký bol jeho vzťah s obvineným Koščom? S bývalým novinárom a generálnym manažérom strany Za ľudí sa rozprávala Monika Tódová.       
35:50
  
01.06.2021

Advokát Antoš: Sem-tam je pred súdom aj nevinný človek

Špecializovaný trestný súd bude čoskoro rozhodovať zaujímavý prípad advokáta Martina Ribára. Prokurátor ho viní z toho, že bol činný pre zločineckú skupinu, on hovorí, že iba vykonával svoje povolanie. O tom, v akom stave je slovenská justícia, čo znamená nález Ústavného súdu vo veci Ribár alebo ako...
41:44
  
31.05.2021

Odborník na dôchodky Šebo: Na štát sa nespoliehajte

Odborník na dôchodkové systémy Ján Šebo v rozhovore s Mariannou Onuferovou hovorí, čo robiť, ak chcete mať väčší dôchodok a ako Krajniakova reforma môže zmeniť dôchodkový vek a výšku penzií.
36:33
  
28.05.2021

Petková, Obradovič: Ochrana našich ľudí

Môžeme veriť vyšetrovaniu veľkých káuz? O najnovších spravodajských hrách, ktoré majú zmariť vyšetrovanie vplyvných ľudí sa Monika Tódová rozprávala s riaditeľkou Nadácie Zastavme korupciu Zuzanou Petkovou a komentátorom a editorom Denníka N Filipom Obradovičom. 
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK