V redakcii

V redakcii

Autor: Denník N
Rozhovory Denníka N

Podcast V redakcii je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (123 epizód)

48:17
  
pred 35 minútami

Minister Matovič: Chcem už žiť jednoduchý život

Bývalý premiér Igor Matovič prišiel po viac ako roku znovu na rozhovor do Denníka N. O tom ako sa dá bojovať proti korupcii s Borisom Kollárom alebo či bude čítať knihu Premiér v teniskách, ktorú o ňom napísal Dušan Mikušovič, sa s ním rozprávala Monika Tódová.
36:45
  
pred 23 hodinami

Šéf klubu OĽaNO Šipoš: Vládnuť bez Kollára by bolo náročné, ale reálne

Predseda poslaneckého klubu OĽaNO Michal Šipoš si vie predstaviť vládu aj s podporou 75 poslancov. V rozhovore s reportérom Dušanom Mikušovičom hovorí, že Sme rodina si musí vybrať, či chce byť na strane spravodlivosti, aj že pri téme boja proti korupcii sú Sulík a Matovič na jednej lodi. 
33:30
  
pred 4 dňami

Ministerka Remišová: Odmietli sme hrubú čiaru, systém sa bráni

Maroš Žilinka sa na začiatku nemusel zdať ako toxický kandidát, hovorí podpredsedníčka vlády a predsedníčka Za ľudí Veronika Remišová. Ak by bola podľa nej Mária Kolíková korektná, vzdala by sa funkcie ministerky. S Remišovou sa rozprávala Monika Tódová. 
33:37
  
pred 5 dňami

Právnička Erdösová: Očistu justície som prijala s úľavou

Jej manžel je obhajcom Moniky Jankovskej. Andrea Erdösová, ktorá od augusta vedie Nadáciu otvorenej spoločnosti, bola na protestoch Za slušné Slovensko. V rozhovore s Veronikou Prušovou povedala, že víta proces očisty, no pýta sa, čo bude ďalej. Vzíde z nich lepšia spoločnosť? 
24:23
  
pred týždňom

Folentová: Tretia vlna ide rýchlejšie ako druhá

Infikovaných na COVID - 19 pribúda. V utorok 21. septembra hlásia 7 mŕtvych, najväčší denný prírastok od polovice júna. O tom, čo nás v súvislosti s pandémiou čaká v najbližších týždňoch a mesiacoch sa s reportérkou Denníka N, Veronikou Folentovou rozprával Braňo Bezák.
37:01
  
18.09.2021

Šimečka, Kostolný: Systém útočí späť

Čo znamená zatknutie vyšetrovateľov NAKA? Nastáva obrat v boji proti korupcii? A dá sa ďalej vládnuť s Borisom Kollárom? Monika Tódová sa rozprávala so šéfredaktorom Denníka N Matúšom Kostolným a komentátorom Denníka N Martinom M. Šimečkom. 
45:02
  
16.09.2021

Poslanec SaS Viskupič: Ja očkovaný nie som, rodičom som to odporučil

Šéf finančného výboru parlamentu Marián Viskupič pred časom zverejnil status, v ktorom opísal, prečo sa nedal očkovať proti covidu. V rozhovore s reportérom Dušanom Mikušovičom tvrdí, že proti očkovaniu nie je, ale vakcínu odporúča starším a chorým, a vysvetľuje, ako si predstavuje život s covidom.
34:30
  
14.09.2021

Advokát Kubina: Obvinenia vyšetrovateľov sú postavené na vode

Vyšetrovateľov Jána Čurillu a Pavla Ďurku, ktorých v pondelok zadržala inšpekcia ministerstva vnútra, obhajuje advokát Peter Kubina. Ten bol aj v pondelok prítomný na ich výsluchoch. Tie podľa neho vyvrátili všetky podozrenia. Rozprávala sa s ním Monika Tódová. 
42:43
  
10.09.2021

Sulík: Ak bude Kolíková kandidovať, tak len za SaS

Predseda SaS Richard Sulík podrobne vysvetľuje dohodu s platformou Márie Kolíkovej, komentuje status nezaočkovaného poslanca svojej strany Mariána Viskupiča aj rozhovory s Borisom Kollárom o budúcnosti koalície. V redakcii Denníka N sa s ním zhováral reportér Dušan Mikušovič.
34:33
  
09.09.2021

Mikloško: Pápež prichádza cirkvi povedať, aby sa otvorila

Bývalý politik a predseda Slovenskej národnej rady František Mikloško v rozhovore s Dušanom Mikušovičom hovorí, aké bude posolstvo návštevy pápeža Františka, či sa podľa neho stretne s bývalým arcibiskupom Bezákom, aj či máme hodnotiť záujem o pápeža ako slabý. 
33:59
  
03.09.2021

Petková, Pataj: Keď úraduje generálna prokuratúra

Generálna prokuratúra v rovnaký deň zastavila vyšetrovanie Vladimíra Pčolinského, aj Jaroslava Haščáka. Čo to znamená pre spravodlivosť na Slovensku? Monika Tódová sa rozprávala s riaditeľkou Nadácie Zastavme korupciu Zuzanou Petkovou a komentátorom Denníka N Romanom Patajom. 
01:12:15
  
02.09.2021

Spolupracujúci obvinený Slobodník: Urobili sme mnoho svinstiev

Vražda Jána Kuciaka bola konečná, hovorí Bernard Slobodník, bývalý riaditeľ Národnej jednotky finančnej polície NAKA, ktorý je ako člen zločineckej skupiny obvinený z viacnásobnej korupcie. Rozprávala sa s ním Monika Tódová.   
31:44
  
26.08.2021

Predseda Spolu Hipš: Chcem spojenie s PS, presadiť sa v politike ja veľmi ťažké

Je bývalý anarchista, pedagóg, ktorý žije v Zaježovej. Po odchode Miroslava Beblavého predsedal strane Spolu, teraz sa vzdal funkcie a chce spojenie s Progresívnym Slovenskom. O tom, aké ťažké je pre mimoparlamentného politika dostať sa do médií, ale aj o tom, prečo chodia manažéri do Zaježovej na t...
41:07
  
25.08.2021

Špeciálny prokurátor Lipšic: Odkedy je známe, kam smerujeme, chcú nás zabrzdiť

Keď NAKA pod dozorom úradu špeciálnej prokuratúry zadržala Petra Petrova, na prokuratúru volal priamo generálny prokurátor Maroš Žilinka, aby ho odovzdali inšpekcii. Dozorový prokurátor to vyhodnotil ako neprimeraný nátlak. O zatýkaní vplyvných ľudí a podozreniach z manipulovania vyšetrovania sa s D...
40:28
  
23.08.2021

Právnička Števulová: Z Afganistanu pomáhame aj jednej prokurátorke

Právnička a ľudskoprávna aktivistka Zuzana Števulová sa snaží koordinovať pomoc pre príbuzných Afgancov, ktorí už žijú na Slovensku. Ženy v Afganistane podľa nej teraz ani nevychádzajú z domu, tak sa boja Talibanu. Rozprávala sa s ňou Veronika Prušová. 
30:17
  
20.08.2021

Gális, Čikovský: Zdá sa, že v Smere mohol kradnúť každý

Čo znamenajú výpovede spolupracujúcich obvinených o tom, že úplatky bral aj Peter Pellegrini pre budúcnosť strany Hlas? A prečo by mal Peter Kažimír odstúpiť z pozície guvernéra NBS? Kedysi reformná skupinka v Smere, ktorá si hovorila aj V4, sa rozpadla. Patrili do nej ešte Martin Glváč, aj Peter Ži...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK