V redakcii

V redakcii

Autor: Denník N
Rozhovory Denníka N

Podcast V redakcii je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (226 epizód)

35:14
  
pred 10 hodinami

Primátor Vallo: Nateraz vylučujem vstup do veľkej politiky

Primátor hlavného mesta Matúš Vallo zakladá mestskú politickú stranu Team Bratislava, s ktorou bude v komunálnych voľbách opätovne kandidovať. O predvolebnej spolupráci s inými stranami či o vzťahoch s vládou sa s ním rozprávala Lucia Osvaldová. 
43:07
  
pred 3 dňami

Šimečka, Brunovský: Slováci zabudli na to, čím bolo Rusko

Pellegrini je zbabelý politik, Sulík geopolitický idiot, Fico krajná pravica. Komentátori a editori Denníka N a Denníka E Martin M. Šimečka a Oliver Brunovský hovoria o obrannej zmluve, dôchodkoch, aj zvolení Michala Šimečku za podpredsedu európskeho parlamentu. Rozprávala sa s nimi Monika Tódová. 
49:15
  
pred 4 dňami

Václav Mika: Kandidatúru na riaditeľa RTVS vylučujem

Václav Mika v rozhovore s reportérom Dušanom Mikušovičom hovorí o tom, ako sa dostal k funkcii šéfa agentúry Slovakia Travel, prečo už nebude kandidovať na primátora Bratislavy, ani na riaditeľa RTVS, čo si myslí o obvinení Miroslava Výboha, ale aj o tom, v akom stave je cestovný ruch na Slovensku.
52:31
  
pred 6 dňami

Grendel: Žilinka mal v Moskve radšej riešiť únos Vietnamca

Podpredseda parlamentu Gábor Grendel (klub OĽaNO) v rozhovore s reportérom Dušanom Mikušovičom hovorí, či oľutoval voľbu Maroša Žilinku za generálneho prokurátora, či bude hlasovať za obrannú zmluvu s USA, ale aj, či má dôkazy o tom, že by prezidentka Čaputová s Pellegrinim riešila, ako skritizuje p...
50:05
  
pred týždňom

Poliačik: Záborská v Rade Európy je strašná hanba

Bývalý politik a lektor kritického myslenia Martin Poliačik sa s reportérom Dušanom Mikušovičom rozpráva o súčasnej politike, o voľbe predsedu Progesívneho Slovenska, o Žilinkovi v Rusku, záťažových prikrývkach aj svojej novej knihe s názvom Poriadok v hlave.
37:58
  
15.01.2022

Kostolný, Pataj: Žilinka je bezpečnostné riziko pre krajinu

Fico sa hlási otvorene k Norbertovi Bödörovi preto, že dôkazov, že to nebol len tak niekto nepodstatný v okruhu Smeru je toľko, že keby sa mal tváriť, že spolu nemali nič spoločné, tak by mu to neuverili ani jeho fanúšikovia. Komentátor Denníka N Roman Pataj a šéfredaktor Matúš Kostolný hodnotia upl...
51:14
  
13.01.2022

Expremiérka Radičová: Veľmi rada by som znovu volila Čaputovú za prezidentku

Bývalá premiérka Iveta Radičová pracovala počas pandémie aj v nemocnici. Spolu so študentmi chodili pomáhať na covidové oddelenie. "Učím ich o solidarite, tolerancii a myslím, že potrebovali zažiť, čo to reálne znamená," hovorí v podcaste V redakcii. O pandémii, o tom ako sa zmenila politika, aj o k...
49:27
  
10.01.2022

Poradkyňa premiéra pre EÚ: Sputnik nám v Bruseli nepomohol

Diplomatka a poradkyňa predsedu vlády pre EÚ Ľubica Karvašová v rozhovore s reportérom Dušanom Mikušovičom spomína, ako sa jej vlani podarilo vyjednať dodatočné dodávky vakcín Pfizer od iných členských štátov, porovnáva premiéra Eduarda Hegera s jeho predchodcom Igorom Matovičom a hovorí, ako ju mrz...
36:18
  
04.01.2022

Klus: Možno bude pre príchod na Slovensko treba tretia dávka

Štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí Martin Klus (SaS) v rozhovore s reportérom Dušanom Mikušovičom hovorí, prečo ministerstvo odporúča zvažovať cesty do zahraničia, aké problémy mávajú Slováci, ktorí sa nakazia covidom mimo domova, aj či pôjde Slovensko cestou Rakúska a Slovenska a bez ka...
52:37
  
31.12.2021

Šimečka, Kostolný, Čikovský hodnotia rok 2021: Áno, máme sa báť

Komentátori Denníka N Martin M. Šimečka a Konštantín Čikovský a šéfredaktor Matúš Kostolný v koncoročnom podcaste hovoria, čo všetko sme zažili tento rok a ako to ovplyvnilo a ovplyvní politiku. Hrozí nám vojna, aj návrat Roberta Fica, ale udiali sa aj pozitívne veci. “Teším sa z Ondreja Luntera a M...
53:06
  
29.12.2021

Jakub Ptačin: Optimizmus je cesta, ako prežiť

Podnikateľ, aktivista a dizajnér Jakub Ptačin v rozhovore s reportérom Dušanom Mikušovičom hovorí, prečo si zachováva optimizmus aj v čase pandémie, či máva depresie alebo obavy o budúcnosť, ale aj, či nie je šialenstvom pustiť sa práve v tejto dobe do podnikania v gastre. 
38:07
  
28.12.2021

Režisér Pepe Majeský: Finalisti Superstar sú dnes odvážnejší

Režisér veľkých televíznych šou Pepe Majeský v rozhovore s reportérom Dušanom Mikušovičom hovorí o tom, ako na finalistoch Superstar vidno posun v spoločnosti, čím zaujal víťaz Adam Pavlovčin, ale aj, prečo nás táto šou baví aj po sedemnástich rokoch od prvej série.
38:09
  
23.12.2021

Biskup Bezák: Niektorí nemajú covid v tele, ale v hlave

Prečo sa ľudia viac boja vakcíny ako smrti, je pre biskupa Róberta Bezáka nepochopiteľné. Je smrť pre veriacich znesiteľnejšia a ako často máme na ňu myslieť? S biskupom Bezákom sa aj o tom, či sa návštevou pápeža vyriešilo biskupove ďalšie pôsobenie v cirkvi, rozprávala Monika Tódová. 
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.