#08 - Za záhadami Trenčianskeho kraja z pútnickej jaskyne až do temných lesov Handlovej!
23:19
Podcast: Už sme tam?!

#08 - Za záhadami Trenčianskeho kraja z pútnickej jaskyne až do temných lesov Handlovej!

22.09.2020
Trenčiansky kraj je iný ako ostatné kraje. Má najdlhšiu hranicu s Moravou a zároveň zasahuje hlboko do starých banských území Prievidze a Handlovej. Ozo Guttler ti na svojej divokej jazde ukáže tajomný kraj Žitkovských bohýň, prelezie najstaršie pútnické miesto na Skalke pri Trenčíne, pozve ťa na "lov" skamenelín v okolí Prievidze a presvedčí ta o tom, že by si mal navštíviť Handlovú! O Prievidzi sa porozpráva so zakladateľom Regal Burgera Romanom Kóňom a o Trenčíne s tanečníkom Otcom Mircom. Vypočuj si podcast veľmajstra odborného výcviku Oza Guttlera s názvom UŽ SME TAM?! Tento podcast ti prináša Kia Go Electric Tour.

Podcast Už sme tam?! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.