Úspešný rentiér

Úspešný rentiér

Na svet sa pozerám optikou 33 ročných skúseností. 12 rokov som prežil v armáde a 21 rokov vo finančno - sprostredkovateľských firmách. V oboch svetoch som začínal úplne od začiatku. Volám sa Andrej Tatík a pomáham ľuďom s tvorbou renty, zvyšovaním hodnoty majetku a dosahovaním finančnej slobody.

Podcast Úspešný rentiér je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (8 epizód)

01:06:54
  
pred 2 dňami

PVP...

O čom to je? Myslíš si, že to je o iba peniazoch? Chyba. Vypočuj si skutočný príbeh a urob si vlastný názor. To, čo si vypočuješ v tejto epizóde, ťa možno prekvapí.
34:45
  
20.04.2022

SDIR 2022 - Revízia stratégie a taktiky

Ako to vyzerá na výročnom stretnutí Andreja s klientom? Čo Andrej svojim klientom hovorí a aké typy a odporúčania im dáva? Zapli sme mikrofóny a nahrali sme spolu reálne stretnutie, aké by prebehlo tak či tak. Vypočujte si, ako prebiehalo.
39:46
  
26.02.2022

8 otázok od poslucháčov

Andrej dostal za posledné týždne viacero otázok. Do tejto epizódy vybral 8, ktoré spolu s Bernardom rozobrali do hĺbky: Ako najrýchlejšie dosiahnuť finančnú slobodu? Ako sa vypočíta čistá hodnota majetku prevoditeľná na rentu? Aký má vplyv inflácia na investície? Ako máš nastavený time management?...
35:03
  
17.01.2022

Ako môže vyzerať tvoj život o 3 roky?

V tomto podcaste zdieľame konkrétne čísla Andrejovho klienta, ktorý sa vďaka investovaniu a využitiu príležitostí za 3 roky výrazne posunul v sociálnej hierarchii. Samozrejme anonymne :) Ako sa mu to podarilo? Počúvajte a dozviete sa.
26:39
  
29.12.2021

Ako (ne)hovoriť s deťmi o peniazoch

Ako deti podporiť, aby začali o peniazoch uvažovať zdravo? Ako ich posunúť z "Daj mi" na "Akú majú veci hodnotu"? A ako vedie Andrej svoje 8 a 10 ročné deti k finančnej slobode? Toto a ešte oveľa viac sa dozviete v ďalšej epizóde nášho podcastu.
28:54
  
13.12.2021

Aká je najlepšia investícia?

Ako vyhodnotiť, ktorá investícia je tá najlepšia? Ktorú konkrétnu investíciu odporúča Andrej? A čo znamenajú skratky SDIR a KKIR? Toto všetko sa dozviete v ďalšej epizóde podcastu Úspešný rentiér.
27:15
  
20.11.2021

K bohatstvu sa neprešetríš

Už od malička nás učia, že šetrenie je dobrá vec. No je tu aj iný pohľad na to, ako pracovať s peniazmi. Svet sa zmenil a dnes musí za šetrením nasledovať ešte jedna aktivita. Aká a ako s ňou môžete začať? O tom je naša druhá epizóda.
29:00
  
17.11.2021

Sociálna hierarchia

V živote a vo financiách existuje sociálna hierarchia. Na základe majetku, ktorý máme, je každý z nás na nejakej úrovni. Existuje 6 stupňov sociálnej hierarchie. Objavte, kde sa nachádzate a ako sa posunúť vyššie v prvej epizóde podcastu Úspešný rentiér.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.