Únia inak

Únia inak

Podcast o Európskej únii - rozhovory medzi europoslancom Ivanom Štefancom a Sašou Exner

Podcast Únia inak je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (6 epizód)

39:32
  
21.03.2022

Únia inak #3 - Ruská agresia na Ukrajine

V tejto epizóde sme sa porozprávali o aktuálnej situácií na Ukrajine v súvislosti s ruskou agresiou. V štandardnej zostave Ivan Štefanec a Saša Exner.
10:50
  
23.02.2022

Únia inak #2 - Diktát Bruselu

V tejto epizóde sme sa pozreli na to, ako to v skutočnosti je s mýtickým "diktátom Bruselu".
06:44
  
15.02.2022

Únia inak #1 - Beer Club

V tejto epizóde sme sa porozprávali s Ivanom Štefancom o športe a pive, ako aj o návrhu na zákaz sponzoringu športových podujatí výrobcami alkoholu.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.