Ūdolie Podcast

Ūdolie Podcast

Ūdolie podcast je projektom Spoločenstva Ūdolie v Marianke. Tvoria ho ľudia, ktorí túžia žiť pre Božie kráľovstvo. Pozývame ťa do rozhovorov o živote, o viere a osobných svedectvách. Sme tu pre teba a pokiaľ chceš, budeme radi, ak nám napíšeš. Nájdeš nás na Facebooku a Instagrame @spolu_u.

Podcast Ūdolie Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (3 epizódy)

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.