Týdeník Respekt

Týdeník Respekt

Podcasty týdeníku Respekt

Podcast Týdeník Respekt je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (104 epizód)

  
10.09.2021

ČSSD je strana zralá na to, aby se ocitla mimo parlament

O co se bude hrát v nadcházejících volbách? Jak vypadají kampaně a co nakonec rozhodne? Nejen to najdete v politickém podcastu Respektu s reportérkou Andreou Procházkovou a šéfredaktorem Erikem Taberym.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.