Twentyfive s Julom Viršíkom

Twentyfive s Julom Viršíkom

„Háj, háj, háj. Počúvate twentyfájf!“ Najväčšia rádiová legenda 90. rokov. Chlapík, ktorý preslávil zavináč a kameňák. Ten, čo urobil hit z Mandarinky Darinky. Julo Viršík!

Podcast Twentyfive s Julom Viršíkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (347 epizód)

03:32:54
  
29.05.2021

Twentyfive pre Jula II. (30.05.2021)

Na Jula spomínajú Martin Nikodým, Ľudovít "Mravec" Jakubove, Miro Čief, Rasťo Sokol, Julo alias Python (Julo Matúš), hostia a poslucháči.
03:36:31
  
28.05.2021

Twentyfive pre Jula I. (29.05.2021)

Na Jula spomínajú Juraj Čurný, Jarka Lajčáková-Hargašová, Mirec Babják, Rasťo Očenáš, hostia a poslucháči.
11:17
  
21.05.2021

Petr Janda oslávil 79-te narodeniny, ale do hudobného dôchodku sa nechystá

Petr Janda pred pár dňami (2. maja) oslávil už 79-te narodeniny, ale rozhodne sa nechystá isť do hudobného dôchodku. Jeho kultová skupina Olympic vydala nový album Kaťata, na ktorom poriadne pritvrdili. Na albume je 11 nových piesní. „Řekl bych, že album Kaťata je naprosto zásadní zlom Olympiku. O ...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK