Eva Samková: Nejsem sběratelkou trofejí, často ani nevím, kde je mám. / Tupý hrany #15
01:04:49
Podcast: Tupý hrany

Eva Samková: Nejsem sběratelkou trofejí, často ani nevím, kde je mám. / Tupý hrany #15

11.05.2021

S Evou jsme logicky rozebrali letošní úspěšnou sezonu, kdy potřetí vyhrála křišťálový glóbus za Světový pohár. Nechyběl ale pohled do zákulisí, vzpomínky na freestyle začátky nebo live rapovou vsuvku na koncertu Báry Polákový. Věděli jste, že Eva byla málem freeskierkou? Věří svým trenérům? Jak se její kluk Marek Adamczyk připravoval na natáčení filmu Poslední závod? To všechno se dneska dozvíš! Druhou hodinu rozhovoru najdeš na https://herohero.co/tupyhrany.

Podcast Tupý hrany je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.