Pepé Kalenský: Nedělá mi problém skočit z lanovky. Myslím, že nikdy nedospěju. / Tupý hrany #14
01:05:29
Podcast: Tupý hrany

Pepé Kalenský: Nedělá mi problém skočit z lanovky. Myslím, že nikdy nedospěju. / Tupý hrany #14

04.05.2021

Pepé Kalenský je v současnosti hlavním trenérem české freeski reprezentace, ale má za sebou také hodně zajímavou kariéru z pozice závodníka nebo producenta filmů. Sám sebe se ptá, jestli někdy dospěje. Jak se učil triky, když ještě nebyl plnej internet videí a trenéři ve freeskiingu neexistovali? Rozebrali jsme tak i jeho postupnej přerod v trenéra a trenérský cíle. Bude z něj politik? Celou epizodu najdeš na https://herohero.co/tupyhrany.

Odkaz na zmiňovaný The Prase's show: https://vimeo.com/544880412

Podcast Tupý hrany je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.