Terka a Ondra Bauerovi (OBA creators): Svatba v prašanu byl sen. Matrikářce jsme pujčili sněžnice a vyšla nám vstříc. / Tupý hra
01:14:46
Podcast: Tupý hrany

Terka a Ondra Bauerovi (OBA creators): Svatba v prašanu byl sen. Matrikářce jsme pujčili sněžnice a vyšla nám vstříc. / Tupý hra

13.04.2021

Jestli někdo umí všechno, jsou to manželé Bauerovi aka OBA creators. Od všech možnejch sportů přes video a fotku k architektuře - zázraky ihned, nemožné na počkání. Jak to bylo s umejváním hajzlů ve Švýcarsku? Točil Ondra někdy porno? Jaký to je pořádat svatbu v prašanu? Je Českej ráj férovej kompromis na trase Jablonec - Brno? No bylo toho zase dost! (www.obacreators.com)

Podcast Tupý hrany je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.