Jakub Piňos: Ještě bylo potřeba sjet pár pořádnejch lajn. / Tupý hrany #16
01:05:07
Podcast: Tupý hrany

Jakub Piňos: Ještě bylo potřeba sjet pár pořádnejch lajn. / Tupý hrany #16

18.05.2021

Zkušenej freerider Kuba Piňos k nám dorazil v podstatě rovnou po sezóně strávený ve Švýcarsku. Posledních 5 zim ale lyžoval v kanadském Revelstoke, kde mimo jiné žije početná česká ekipa. Jak funguje plánování lajny, jaký vybavení k tomu je potřeba, kdy je nutný se otočit? Přes léto pak pro změnu funguje a vydělává v Norsku v Geirangeru, kde se živí jako průvodce na mořských kajacích a zároveň je i mistr světa v dumpsteru. Na to, že je to vystudovaný politolog a snil o kariéře diplomata, slušná změna! Mimo to ještě skvěle točí a fotí, tak navštivte jeho osobní stránku www.alternativamedia.com. No a jestli chcete podpořit nás a vidět díl s (tradičně) hodinovou bonusovou částí, tak to můžete udělat na https://herohero.co/tupyhrany.

Podcast Tupý hrany je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.