Marián Christenko
14:39

Marián Christenko

09.11.2020

Človek je veľmi tvorivá bytosť. Podľa toho, čo pozorujeme na našej planéte, tvorí predovšetkým odpad. Niektorí ľudia svoj odpad spracujú, iní sú naň tak naviazaní, že sa ho nevedia vzdať a preto ho skládkujú. Slováci sú medzi svetovou špičkou v skládkovaní. To, že skládky predstavujú enormné environmentálne riziko, je asi každému jasné. Potom sú takí, ktorým je nepochopiteľne jasné, že nebezpečné sú aj spaľovne odpadu. Nuž, dnes sa im už hovorí ZEVO. A netreba si ich báť. Napríklad Viedenčania ich majú hneď niekoľko priamo v meste. A neviem vlastne prečo sa tu o tom celom rozkecávame, keď nám jasné a zrozumiteľné vysvetlenia dokáže podať sympatický odborník – nazvime ho odpadár – Marián Christenko.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.