Alexandra Kusá
23:04

Alexandra Kusá

17.03.2021

Viesť inštitúciu, akou je Slovenská národná galéria, si vyžaduje manažérske schopnosti, ale aj vzdelanie v oblasti výtvarného umenia. Za čas, ktorý v tejto funkcii strávila Alexandra Kusá, sa aj zvýšenou návštevnosťou potvrdilo, že sa v nej oba tieto parametre spájajú. Ja by som z osobného pozorovania ešte dodala, že je racionálna, pracovitá, zorientovaná, so zmyslom pre humor a pochopením pre ľudí. Aj pre tých, ktorí si cestu k Národnej galérií možno ešte nenašli.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.