Martin Spano
20:10

Martin Spano

17.03.2021

Blázon do umelej inteligencie  - to je pri všetkom pozitívnom význame tohto slovného spojenia presná definícia nášho ďalšieho hosťa. S mimoriadnym zápalom dokáže človeka vtiahnuť do tém, ktoré sú pre väčšinu z nás sci fi. Ako sa pozrieť na pozitíva umelej inteligencie? Bude umelá inteligencia meniť ekológiu, alebo aj ľudské telo? A čo teda s tým povestným čipovaním pri vakcinácií? S neuveriteľnou energiou všetko vysvetlí uznávaný počítačový vedec a futurista – Martin Spano.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.