Vladimír Strmeň
14:06

Vladimír Strmeň

09.11.2020

Stretnúť v dnešnej dobe žijúceho priameho účastníka SNP je veľkou vzácnosťou. Pri tom, čo všetko taký človek zažil, je veľkou vzácnosťou aj to, ak je daná osoba plná humoru a radosti zo života. Ak hľadáte pre Vaše konferencie o osobnostnom rozvoji kvalitného motivačného spíkra, prípadne chcete na ezoterický veľtrh človeka, ktorý pozná tajomstvo šťastného života, tak máme pre Vás ideálny typ. Nehľadajte šéfov firiem, ani vychýrených jogínov. Vladimír Strmeň mal počas nášho rozhovoru krátko po 90-ke , no do jeho prejavu presakovala hravosť šťastného chlapca, ktorá na všetkých pôsobila ako infúzia. Bez predpisu vám odporúčam si ju opäť doplniť.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.