Michaela Duffková
21:21

Michaela Duffková

31.12.2020

Pohárik vínka denne môže byť príjemná uvoľňovacia rutinka alebo nábeh na rýchlu a nebezpečnú alkoholickú jazdu z prudkého kopca. Alkoholizmus sa netýka len sociálne slabších jedincov, ktorých vidíme na kamere v Nikto nie je dokonalý. Dôkazom toho je Michaela Duffková, ktorá sa aktívnou alkoholičkou stala s dobrým zamestnaním, dokonca ako matka dieťaťa. Dnes, ako dlhodobo abstinujúca, zverejňuje svoj denník alkoholičky ako varovanie a memento pre všetkých, ktorí to s našou najtolerovanejšou drogou nevedia správne odhadnúť. Prednáša, chodí na besedy a prijala aj moje pozvanie. Čo ma potešilo, bol nadhľadový, pokojný a vecný priebeh mimoriadne zaujímavej spovede. Takže žiaden strach, nejdeme sa spoločne ponoriť do žiadnej depresie.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.