Mária a Jozef Blšákovci
17:31

Mária a Jozef Blšákovci

31.12.2020

Niekoľko desiatok rokov sa autizmus ešte bežne nediagnostikoval. V tom čase sa narodil Jozef Blšák. Zvláštnosti správania svojho syna nevedela jeho mama Mária Blšáková dlho uchopiť. Lekári nepoznali správnu diagnostiku, život bol prvé roky veľmi zložitý. Dnes už má asi každý osobnú skúsenosť s autizmom. Aj z toho dôvodu, že počet detí s touto širokospektrálnou diagnózou stále rastie. Charakter ich inakosti vie byť veľmi rôzny, ale po stretnutí s Blšákovcami si človek uvedomí aj silnú inšpiratívnosť... a nielen ich príbehu.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.