Milan Lasica
20:28

Milan Lasica

15.06.2021

Počas zvláštneho kovidového obdobia sme mali možnosť nakrúcať Trochu inak aj v štúdiu L plus S. Náš hostiteľ, riaditeľ tejto sympatickej ustanovizne, Milan Lasica pri spomínanej príležitosti prijal aj pozvanie do žltého kresla. A keď už hovorím o tom zvláštnom kovidovom období, tak sme tému života v čase pandémie otvorili práve s ním. Lebo pohľad, lepšie povedané nadhľad tejto žijúcej legendy je veľmi upokojujúci.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.