Kristína Nemčková
14:00

Kristína Nemčková

16.07.2020

V čase, keď sme hostili Kristínu Nemčkovú, sme vedeli, že je finalistkou vtedy ostro sledovanej českej verzie relácie Master chef. Neskôr nás ohromila informácia, že zvíťazila. Kristína má slovenské korene, no žije v Prahe. Ešte ako osemročná si založila facebookovú stránku pod názvom – Som Masterchef. Tomu hovoríme ťah na bránu! Zaujímavá je aj jej cesta k vareniu, rodinné súvislosti a jej celkovo nečakaný zrelý a múdry pohľad na svet. Treba však upozorniť na to, že na kresle vedľa nej už sedí huslista Filip Jančík, s ktorým miestami predsa len vytvárali čarovný a spontánny detský kútik.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.