Jozef Hollý
17:31

Jozef Hollý

05.02.2021

Klaviristu Jozefa Hollého sme stihli posadiť do kresla v čase, keď mu prvá vlna korony umožňovala koncertovať už len v exteriéri. U nás na poslednú chvíľu stihol zahrať ešte pár virtuóznych kúskov, ale hlavne sme sa dobre porozprávali. Tento absolútny sympaťák dokazuje, že k vážnej hudbe patrí aj hravosť, humor a aj nečakané životné príbehy. Keby sa bolo bývalo kedysi dávno na jednej lodi niečo zvrtlo, rozprávala by som sa dnes s populárnym nemeckým “šláger spevákom”. Všetko si postupne pripomenieme z nášho nakrúcania Trochu inak.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.