Viktor Gažík
09:39

Viktor Gažík

16.07.2020

Slovenský reprezentant Viktor Gažík sa v roku 2018 stal majstrom sveta v šachu do 18 rokov. Krátko po jeho úspechu si Adela ako priemerný hráč „Človečka“, dovolila tohto mladého génia vyzvať na súboj šachový, ako aj verbálny. V oboch zlyhala, no nechať sa šachmatovať takýmto Handlovským mládežníkom bolo osviežujúce a pre divákov zábavné. V našom šachovom zápolení som na Viktora vytiahla majstrovský ťah koňom do oblúka. Čo ho mimoriadne prekvapilo a tak sme sa vlastne v rozhovore navzájom veľmi obohatili.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.