Marek Semmelbauer
23:22

Marek Semmelbauer

05.02.2021

Tento podcast je veľmi, veľmi dôležitý hlavne preto, aby ste konečne prehodnotili svoj vzťah k muchám! Marek Semelbauer z Ústavu zoológie SAV cez jeho dlhoročný vzťah k muchám zničil rôzne mýty a predsudky voči týmto nami často nepochopeným tvorom. Nebudem veľa prezrádzať, možno len pridám drobné upozornenia. Informácie v tomto rozhovore sú až šokujúce a môžu silno narušiť vaše presvedčenia o muchách ako takých. A ak ste náhodou včela, nebude sa Vám tento rozhovor vôbec dobre počúvať

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.