Graeme Mark Donaldson
16:04

Graeme Mark Donaldson

17.03.2021

Z Írska sa presťahoval do Trnavy. Z biomedicíny prešiel na hudbu. Z angličtiny zľahka na slovenčinu, v ktorej veľmi slušne komunikoval aj v našom spoločnom rozhovore. Za niekoľko rokov strávených na Slovensku si stihol založiť rodinu a aj kapelu The natives, s ktorou tvorí pre mňa osobne krásne “bobdylanovky”. Objavíte ich napríklad na albume Make shift. Tu nájdete náš spoločný rozhovor opäť v štúdiovej verzii bez divákov. Toto je Graem Mark Donaldson.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.